Ośrodki wypoczynkowe dla seniorów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Usług Turystycznych
Al. Niepodległości 20/22
42-200 Częstochowa pok. 27

tel: 34 / 363-48-44

tel: 531-623-939

godz. 9.00 - 15.00

pn - pt

Logo - Turnusy Kamex

Regulamin

Warunki ogólne

 1. Strona internetowa WWW.TURNUSY-KAMEX.PL jest własnością Biura Usług Turystycznych i Rehabilitacyjnych "KAMEX" mieszczącego się w Częstochowie na Al. Niepodległości 20/22 pokój nr 27.
 2. Firma działa po następującymi danymi firmowymi: NIP: 949-103-05-05, REGON: 949-103-05-05.
 3. Biuro jest czynne w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.
 4. Kontakt z pracownikami biura pod numerem telefonu stacjonarnego: 34/363-48-44 oraz telefonu komórkowego 531-623-939.
 5. Kontakt mailowy z biurem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 6. Podane na stronie ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz innych przepisów prawa.
 7. Ceny podane na stronie są cenami orientacyjnymi i nie stanowią podstawy do roszczeń.
 8. W celu uzyskanie aktualnych cen prosimy o kontakt telefoniczny do biura lub osobistą wizytę w naszym biurze.
 9. W przypadku zmiany stawek podatku VAT podane ceny na stronie i ceny uzyskane w biurze mogą ulec zmianie.
 10. Użyte na stronie nazwy firm, ośrodków i ich zdjęcia i opisy są użyte tylko i wyłącznie w celu informacyjnym.
 11. Przedstawione w ofercie ośrodki posiadają odpowiednie wpisy do rejestru ośrodków, które są umieszczone na dole podstrony danego ośrodka.
 12. Zabrania się kopiowanie treści, opisów i zdjęć bez zgody właściciela serwisu.

 

Regulamin i zasady szczegółowe:

 1. Regulamin znajdujący się na stronie http://turnusy-kamex.pl/regulamin-turnusy-rehabilitacyjne-czestochowa przedstawia tylko i wyłącznie podstawowe informację na temat zasad funkcjonowania strony internetowej i oferty firmy.
 2. Pełny regulamin dotyczący zakupu, rezerwacji, reklamacji, zwrotów i innych zagadnień nie objętych niniejszym skróconym regulaminem jest dostępny w siedzibie biura.
 3. Reklamacje dotyczące wyjazdów prosimy zgłaszać osobiście lub telefonicznie niezwłocznie po wystąpieniu danego zdarzenia mającego wpływ na przebieg świadczonych usług. Zaniechanie takowego poinformowania może spowodować przedawnienie roszczenia zgodnie z obowiązującym prawem w Polsce.
 4. Korzystanie z serwisu internetowego oraz korespondencja z firmą jak również zakup usług podlega ochronie danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997r/Dz.U. nr 133, poz. 883.
 5. Więcej na temat Polityki Prywatności dostępne pod adresem http://turnusy-kamex.pl/polityka-prywatnosci

Biuro KAMEX organizuje turnusy rehabilitacyjne, wczasy dla seniorów, pobyty lecznicze oraz turnusy dla dzieci i osób niepełnosprawnych. Zapewniamy pomoc przy realizacji dofinansowania o fachowe doradztwo w wyborze ośrodka rehabilitacyjnego. Współpracujemy z ośrodkami w Mielnie, Kołobrzegu, Ciechocinku, Zakopanym, Busko Zdrój, Krynica Morska, Krynica Zdrój i wielu innych. Dzięki stałej współpracy możemy zaoferować turnusy rehabilitacyjne w górach i nad morze, turnusy dla dzieci, turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. Turnusy Częstochowa - to tylko KAMEX