Ośrodki wypoczynkowe dla seniorów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Usług Turystycznych
Al. Niepodległości 20/22
42-200 Częstochowa pok. 27

tel: 34 / 363-48-44

tel: 531-623-939

godz. 9.00 - 15.00

pn - pt

Logo - Turnusy Kamex

Polityka Ochrony Prywatności

Warunku ogólne

1. Przeglądanie zawartości Serwisu nie wymaga podawania przez Użytkownika Danych Osobowych

2. Podanie danych osobowych jest wymagane w celu realizacji zakupu, rezerwacji, przedpłaty, pomocy przy wypełnieniu wniosku i innych czynnościach związanych tylko i wyłącznie z realizacją zakupu jednej z usług biura.

3. Podanie danych osobowych jest konieczne w celu realizacji zakupu usługi przez klienta.

4. Podane przez klienta dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do realizacji zakupionych usług.

5. Dane osobowe zbierane przez firmę Kamex nie są przekazywane ani udostępniane osobom i firmą trzecim, o ile nie wymaga tego realizacja usługi.

6. W przypadku zakupu usługi: np turnusu rehabilitacyjnego nad morze w jednym z oferowanych ośrodków dane osobowe uczestnika są przekazywane do danego ośrodka i jest to działanie, na które zgadza się klienta w trakcie podpisywania umowy.

7. Nie udostępniamy osobom i firmą trzecim danych osobowych do realizacji działań marketingowych i reklamowych.

8. Dane osobowe są przechowywane w firmie tak długo jak wymaga tego prawo w Polsce w związku z realizacją oferowanych usług i przechowywaniu dokumentacji sprzedaży.

9. W sprawie wszelkich nieuregulowanych w Polityce Ochrony Prywatności spraw prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy ( tel. 34/363-48-44, tel. kom. 531-623-939 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )

10. Klient ma możliwość wglądu w swoje dane osobowe, w siedzibie firmy.

11. Wszelkie zmiany dotyczące zmian Polityki Prywatności - będą publikowane na stronie internetowej niezwłocznie po ich zmianie.

12. Dokładamy wszelkich starań aby chronić dane osobowe naszych klientów przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich, nieautoryzowanymi  zmianami i bezprawnym ujawnieniem

Biuro KAMEX organizuje turnusy rehabilitacyjne, wczasy dla seniorów, pobyty lecznicze oraz turnusy dla dzieci i osób niepełnosprawnych. Zapewniamy pomoc przy realizacji dofinansowania o fachowe doradztwo w wyborze ośrodka rehabilitacyjnego. Współpracujemy z ośrodkami w Mielnie, Kołobrzegu, Ciechocinku, Zakopanym, Busko Zdrój, Krynica Morska, Krynica Zdrój i wielu innych. Dzięki stałej współpracy możemy zaoferować turnusy rehabilitacyjne w górach i nad morze, turnusy dla dzieci, turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. Turnusy Częstochowa - to tylko KAMEX