Ośrodki wypoczynkowe dla seniorów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Usług Turystycznych
Al. Niepodległości 20/22
42-200 Częstochowa pok. 27

tel: 34 / 363-48-44

tel: 531-623-939

godz. 9.00 - 15.00

pn - pt

Logo - Turnusy Kamex
 

 

 

OLSZTYNLogo Kamex

koło Częstochowy

 

 

Cena:  40 zł za osobo-dobę


 

POKOJE GOŚCINNE W OLSZTYNIE

koło Częstochowy

Serdecznie zapraszamy Państwa do pobytu w nowo wybudowanym drewnianym domku z bali położonym 200 m od rynku głównego i ruin zamku w Olsztynie. Nieopodal znajduje się Rezerwat Sokole Góry. Budynek znajduje się na prywatnej, ogrodzonej posesji w specjalnie wydzielonej części przeznaczonej do wyłącznej dyspozycji naszych Gości.

Posiadamy 1 pokój 3-osobowy z łazienką (17 m z łazienką), 1 pokój 2-osobowy z łazienką (14 m z łazienką) i wspólny aneks kuchenny. W każdym pokoju znajduje się TV. Kuchnia wyposażona jest w podstawowe naczynia, garnki i sztućce, lodówkę, mikrofalę, kuchenkę gazową, czajnik elektryczny.

 

Dodatkowo: darmowy parking, wi-fi, drewniany taras widokowy, możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego.

 

CENNIK (cena za osobo-dobę): Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 40 zł , dzieci do lat 3: gratis, dzieci powyżej 3 lat: 50% ceny
Adres: ul. Botaniczna 15, 42-256 Olsztyn

 

Zapraszamy do kontaktu tel. 500 529 782 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Biuro KAMEX organizuje turnusy rehabilitacyjne, wczasy dla seniorów, pobyty lecznicze oraz turnusy dla dzieci i osób niepełnosprawnych. Zapewniamy pomoc przy realizacji dofinansowania o fachowe doradztwo w wyborze ośrodka rehabilitacyjnego. Współpracujemy z ośrodkami w Mielnie, Kołobrzegu, Ciechocinku, Zakopanym, Busko Zdrój, Krynica Morska, Krynica Zdrój i wielu innych. Dzięki stałej współpracy możemy zaoferować turnusy rehabilitacyjne w górach i nad morze, turnusy dla dzieci, turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. Turnusy Częstochowa - to tylko KAMEX